INWESTYCJA


BALTIC RESIDENCE MIĘDZYZDROJE
unikatowa inwestycja nad polskim wybrzeżem z bezpośrednim zejściem na plażę. Kompleksowa w 100% rewitalizacja budynku z 1890 roku. Nieszablonowy design oraz niepowtarzalna architektura. Budynek 4 kondygnacyjny w pierwszej linii zabudowy. Bezkonkurencyjny budynek na skalę całego wybrzeża, uważany za Perłę Bałtyku.


55 Luksusowych lokali mieszkalnych wraz z pełnym zapleczem udogodnień.
3 Restauracje z ogórdkami, całodobowe SPA z krytym basenem, taras widokowo-rekreacyjny, ROOM-SERVICE z całodobową obsługą na całym obiekcie – pokoje, SPA, taras, Monitoring i ochrona 24H, videodomofony, recepcja.
Bardzo luksusowe klimatyzowane części wspólne w standardzie 5 gwiazdkowym z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów. Styl XIX wieczny z dbałością o detale, bardzo przestronne. Winda otwarta obsługująca garaże, basen, restauracje, taras i apartamenty.


Wysokość Apartamentów od 3,2m do 3,9m każdy z tarasem lub balkonem dające pełen komfort wypoczynku. Olbrzymie okna, przesuwane drzwi tarasowe w systemie HS, ogrzewanie podłogowe, klimatyzacja kanałowa. Stolarka wewnętrzna i zewnętrzna najwyższej jakości Mahoń Maranti. Budynek energooszczędny, bardzo akustyczny.


Apartamenty w cenie od 14 tys. zł brutto do 19 tys. zł brutto
Garaże w cenie 100 tys. zł brutto, możliwość prywatnego parkingu naziemnego obok obiektu w dużo niższej cenie
Cena zależna od wielkości tarasu i usytuowania w obiekcie – np. z widokiem na morze.


Koszty utrzymania – nie więcej jak 4 zł/m2 + media
0
ROK BUDOWY
0
APRTAMENTÓW
0
METRÓW DO PLAŻY
0
***** STANDARD